Biodanza nodarbības notiek vienu reizi nedēļā, lai relaksētos, spēcinātu sevi fiziski un emocionāli. Tas ir piepildošs laiks sev, kas uzrunā mūsu būtības netveramo daļu.

Biodanza nodarbībās nav ne vecuma, ne citu ierobežojuma - dalībai nodarbībā nav nepieciešama iepriekšēja pieredze vai fiziska sagatavotība, jo slodzes intensitāti katrs nosaka pats.

Ja jūti, ka ikdienas dzīves skrējienā reti atliek laiks aizdomāties par savām patiesajām vajadzībām un vēlmēm; Ja grūti tikt galā ar stresu un grūtām emocijām; Ja grūti veidot attiecības ar sevi un citiem; Vai jūti, ka attiecības ar savu personīgo ķermeni mēdz būt sarežģītas un neskaidras (šobrīd ir tik daudz atšķirīgu viedokļu, kas ir pareizi un nepareizi, kādam jābūt ķermenim - kas tam veselīgs un, kas nē) - der izmēģināt biodanza metodi, kura saudzīgi savieno jūtas, prātu un ķermeni. 

 

No visām terapijām un personības attīstības metodēm, kuras esmu pieredzējusi un izmēģinājusi, manuprāt, biodanza ir vispusīgākais un harmoniskākais veids. Tās dziedinošā iedarbība jūtama pēc katras nodarbības - tā palīdz atbrīvoties no ikdienas stresa, senu traumu pieredzes blokiem, izdzīvot daudzveidīgas emocijas, sajust savu dzīves spēku un savienoties ar katrā no mums mītošo dabisko dzīvotprieku!

Ieklausoties sevī, savās emocijās un vajadzībās un tās akceptējot, sākam spēt veidot drošas un elastīgas attiecības ar apkārtējo pasauli. Patiesībā, daudzas zināšanas mums ir tikai "jāatceras", jo mūsu ķermenis jau darbojas pēc biocentriskā principa - dzīves centrā ir dzīvība. Rūpēties par savu dzīvību un laimīgu dzīvi ir mūsu pašu uzdevums!

 

Ko nepieciešams paņemt uz nodarbību:

Kustībai ērts apģērbs, darbojamies ar basām kājām, vai zeķītēs ar neslīdošu pēdas daļu.
Vēlams paņemt ūdeni, ko padzerties nodarbības laikā.